xeol microsofr office word excel access powerpoint paint графика обучение офис майкрософт ворд эксель аксес повер поинт паинт программы калькулятор компьютер информатика xeol.com.ua
Untitled Document
 
Пошук по сайту
Переглядів:227594
Головна Про проект Фотогалерея Корисні посилання Мапа сайту
Про нас
Міжнародні проекти
Навчальні предмети
Юний дослідник
Книга обдарованих дітей
Класний керівник
Мала академія наук
Майстер-класи та
семінари
Конкурси
Математична школа
Гостьова книга

Код кнопки сайту Дайджесту УНТ НВК №10


Опитування:
 
   Визначте тип своєї особистості
  "гравець словами"
  "допитливий аналітик"
  "візуальний спостерігач"
  "любитель музики"
  "непосидючий"
  "співрозмовник"
  "сам собі пан"


Співпрацюємо з:

ХОІППО

Інститут інноваційних технологій і змісту освіти

МАН України

Хмельницьке територіальне відділення МАН

Робота з обдарованими дітьми

Обдарована молодь Хмельниччини

Хмельницькі олімпіади

Управління освіти Хмельницької міської ради

Пещера Атлантида

www.olimp-sport.com.ua
 

Гостьова книга

Шановні відвідувачі!

   Вам надається можливість висловити свою думку з приводу змісту і оформлення сайту, внести пропозиції щодо його поліпшення. Також Ви можете висловити свою думку, пропозицію, зауваження, залишити будь-яку іншу інформацію, яка на Ваш погляд буде корисна і цікава відвідувачам сайту.
   На сайті і в гостьовій книзі неприпустимі реклама, а також образливі і нецензурні вирази. Подібні повідомлення буде видалено.

Відгуки: 1..10

 Свєта  2010-04-30 

Супер

Місто:Тернопіль
E-mail: StSvOL
ICQ: 123
www: ukr.net

 
 Лариса Тимошкевич  2010-04-13 

Шановні вчителі! З радістю запрошуємо Вас та Ваших учнів до літньої математичної школи Мудрамакітра –2010! Літня математична школа «Мудрамакітра» заснована в 2005 році та проводиться з того часу щорічно. Це освітньо-оздоровчий центр, в якому школярі поєднують відпочинок з інтенсивним навчанням. Літні школи допомагають учням досягти хороших результатів в олімпіадному русі. Серед учасників літніх шкіл - переможці міських, Всеукраїнських та Міжнародних олімпіад. ЛМШ «Мудрамакітра» ставить за мету розвивати у школярів властивого точним наукам стилю мислення, підвищувати їх загальну та професійну культури, готувати до наукової діяльності. Учні матимуть можливість не лише розширити та поглибити свої знання, але й гарно відпочити, набратися сил та натхнення перед навчальним роком, цікаво провести час. Тісне спілкування між викладачами та школярами проходять в атмосфері поваги і взаєморозуміння, та не обмежується лише уроками. В літній школі панує атмосфера всезагальної захопленості наукою – демонстрація цінності інтелектуальної праці, престижності освіти, яка виникає в результаті набору зацікавлених школярів та підтримується організацією різноманітних змагань, лекцій провідних вчених, бесід, участю в роботі та організації літньої школи молодих людей, що реально професіоналізуються в науці. Ми зацікавлені аби разом з учнями приїздили також їх вчителі. Це слугує додатковою мотивацією та контролем для учнів, а вчителі матимуть змогу обмінюватися досвідом, відвідувати заняття, регулярні розбори та обговорення завдань, які пропонуються учням, та відпочивати! Заходьте на сайт mudra.org.ua, на якому розміщені детальна інформація про літню школу та умови вступу. Відповіді на Ваші питання можна отримати за телефоном 066-865-40-64, електронною поштою mudra_lmsh@ukr.net та на спеціальній темі форуму сайту mudra.org.ua

Місто:Київ
E-mail:
ICQ:
www: mudra.org.ua

 
 Оксана Олександрівна  2010-02-28 

МОЛОДЦІ! Я пишаюся ВАМИ! Дякую, що не забуваєте! Завжди рада допомогти в галузі мистецтвознавства, розвитку креативності, творчості.За свіжими (авторськими) ідеями заходьте у ВПУ № 25.

Місто:Хмельницький
E-mail: mergut@ukr.net
ICQ:
www:

 
 Віталій  2010-02-16 

Хороший сайт, також рекомендую, Вам зареєструватись на порталі www.ShkolaOnline.net

Місто:Тернопіль
E-mail: ve25tal@yandex.ru
ICQ:
www: www.ShkolaOnline.net

 
 Микола  2010-02-04 

Гарний сайт! Успіхів Вам!

Місто:Чернівці
E-mail:
ICQ:
www: www.cvoippo.edu.ua

 
 Оцалюк - учитель інформатики СЗШ № 18  2009-11-25 

Надзвичайно розумний, діловий, діючий сайт. Як добре організоване спілкування з дітьми під час карантину. Я й сама скачала коспекти матеріалів, щоб у себе на уроці використати. Дякую учителю інформатики Первак Оксані Вікторівні. Школі крупно повезло з учителькою. Я теж записуюсь до неї в учні

Місто:Хмельницький
E-mail: gula_18@mail.ru
ICQ:
www:

 
 Юля  2009-11-12 

НВК №10 самая класная школа в мире!!=))

Місто:Хмельницький
E-mail:
ICQ:
www:

 
 Катя  2009-11-05 

НВК №10 - просто супер!!!!!!! :-*

Місто:Хмельницький
E-mail:
ICQ:
www:

 
Відгуки: 1..10

Залишити відгук

Ім'я
Місто
mail
icq
www
Текст
 
Авторизація:
Логін:
Пароль:
Запам`ятати

Освітні новини:

2015-03-23 11:15:38

Полянський: Інформаційна війна в освіті це боротьба за молодь

Освіта має потенціал бути активним суб'єктом інформаційного простору. На цьому, за повідомленням прес-служби МОН, наголосив заступник міністра освіти і науки Павло Полянський під час виступу на Міжнародній конференції «Інформаційна війна у XXI столітті - досвід українського конфлікту 2014-2015 років для Польщі та Європи», що відбулася у Варшаві.

Джерело:Освіта.Ua
2015-03-23 10:17:49

"Горизонт 2020": що це дасть українській науці

20 березня Україна підписала угоду з Європейським Союзом про участь в рамковій програмі ЄС з наукових досліджень та інновацій "Горизонт 2020". Набуття Україною статусу асоційованого члена у цій програмі було одним із завдань, які стояли перед Міністерством освіти і науки на 2015 рік.
Чому ця програма така важлива для України?

Джерело:Освіта.UA
2015-03-23 09:06:01

Відбулось пробне ЗНО з української мови і літератури

У суботу регіональні центри оцінювання провели перше пробне ЗНО, під час якого абітурієнти мали можливість пройти пробне тестування з української мови і літератури.

Джерело: Освіта.Ua

 
© XEOL 2015